אתר אינטרנט מעודכן וידידותי הוא חלון הראווה של כל חברה ואירגון בעולם המודרני. אינטרטק מאמינה כי ליווי ארוך טווח והקשבה לצרכי אתר האינטרנט בגישה פרטית-יחידנית יגרמו לחלון הראווה שלכם להיראות מושך ומזמין תמיד.


אינטרטק עוסקת בבניית אתרים מותאמים אישית וייחודיים ובמתן פתרונות תוכנה לסביבת האינטרנט: פיתוח מערכות תוכנה מבוססות אינטרנט, אשר מאופיינות ונבנות על פי עולם הצרכים המדויק של כל לקוח באופן פרטי.
הפיתוח נעשה תוך כדי שימת דגש רב על תכנון מקדים ומדויק מראש של מבנה האתר, נוחות עדכון התכנים, בטיחות המידע ופונקציונאליות מירבית.

באינטרטק נספק אפיון וניתוח מלא של המערכת, חדשה או קיימת, בעברית או באנגלית. ברזולוציית פירוט שתתאים גם להבנת הלקוח וגם תשמש את המתכנתים ותמנע בעיות ואי הבנות בזמן פיתוח. אנחנו באינטרטק מאמינים כי אפיון נכון של המערכת חוסך זמן רב, תסכולים ועיכובים נוספים בשלב המעשי של פיתוח היישום.

אינטרטק מציעה גם פתרונות לאתרים קיימים: מערכות ניהול ועדכון תכנים, הרשאת משתמשים, הצגת מוצרים, סטטיסטיקות, פורום, מערכת חדשות ומאמרים, לוחות ועוד. כמו כן אינטרטק מציעה ליווי ותחזוקה שוטפת של האתר על בסיס קבוע יומיומי. פתרונות אלו יסייעו לכל אתר לשמור על חזות דינאמית ומתחדשת, וימשכו אליו עוד גולשים.

גם לאחר בניית האתר, אינטרטק מתחייבת לבחון כל בעיה שעלולה לעלות במהלך תפעול האתר ולמצוא לה את הפתרון היעיל ביותר, בשיתוף פעולה עם הלקוח.

לאינטרטק התמחות מיוחדת בפנייה למגזר החרדי והדתי, תוך שימת דגש מיוחד על אפליקציות מיוחדות ודרישות ספציפיות של האתרים המתאימים למגזרים אלו. זאת מתוך הכרות עם עולמו של הגולש החרדי והבנה מקסימלית של צרכיו, ציפיותיו והקודים החברתיים שלו.

גם אם אתם לא מבינים בענייני אינטרנט אבל כן יודעים פחות או יותר מה באמת חשוב לכם באתר, אינטרטק תייעץ לכם ותפתח אותו איתכם לכדי אתר מתקדם ודינאמי החל משלב האפס עד התוצאה המוגמרת, למעט עיצוב האתר. אינטרטק נמצאת בקשר עם מספר מעצבים מנוסים ומוכשרים ותוכל להמליץ לכם על מעצב גרפי מקצועי שיתן מענה עיצובי לשביעות רצונכם.
באינטרטק תקבלו פתרונות אטרקטיביים באיכות מקצועית גבוהה ובטיפול אישי.